Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Etiam convallis nec tellus id dictum. Aenean euismod, velit at facilisis scelerisque, purus nibh porta elit, eu placerat nunc enim eu velit. Etiam eget velit lobortis, elementum urna eu, tempus velit. Mauris dui magna, porttitor volutpat tincidunt vitae, vestibulum a turpis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vitae gravida nunc, a varius nunc. Maecenas leo lectus, bibendum at sodales nec, iaculis ac diam. Donec eu dui ac elit tristique cursus sit amet id ipsum. Mauris non dignissim purus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Aliquam id libero eu velit condimentum fermentum. Etiam laoreet nulla sed turpis sodales, venenatis venenatis odio viverra. Ut in aliquam sem, laoreet fringilla lacus. Vestibulum ullamcorper auctor mi a posuere. In posuere, ligula et porta consectetur, justo urna rhoncus nunc, pretium malesuada tortor risus quis ipsum. Vivamus ligula ligula, tempus nec rutrum eleifend, rutrum sed massa. Aliquam nec arcu et lacus vulputate placerat. Aenean non fringilla tortor. Proin lacinia rutrum massa, eleifend venenatis sapien fermentum sed. Nullam nec massa.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam convallis nec tellus id dictum. Aenean euismod, velit at facilisis scelerisque, purus nibh porta elit, eu placerat nunc enim eu velit. Etiam eget velit lobortis, elementum urna eu, tempus velit. Mauris dui magna, porttitor volutpat tincidunt vitae, vestibulum a turpis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vitae gravida nunc, a varius nunc. Maecenas leo lectus, bibendum at sodales nec, iaculis ac diam. Donec eu dui ac elit tristique cursus sit amet id ipsum. Mauris non dignissim purus.

Copyright Megaelektronik Sp. z o.o.       All Rights Reserved

 

Megaelektronik Sp. z o.o.

Felsztyńskiego 50

93-582 Łódź

e-mail: biuro@megaelektronik.pl

+48 793 557 357

 

 

Regulamin sklepu internetowego

 

Podmiotem prowadzącym sklep internetowy za pośrednictwem sieci Internet, działający pod adresem www.megaelektronik.pl  jest:

Megaelektronik Sp. z o.o.

Siedziba: ul.Felsztyńskiego 50, 93-582 Łódź

NIP 729-26-99-044 NIP UE: 729269044

Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia

Nr.KRS: 0000415688

 

Klient ma możliwość kontaktu z prowadzącym sklep internetowy w każdy z poniższych sposobów:

- pod adresem ul.Felsztyńskiego 50, 93-582 Łódź

- telefonicznie pod numerem infolinii dla telefonów stacjonarnych i komórkowych: +48 793 557 357  (koszt wg. taryfy operatora),

- poprzez pocztę elektroniczną na adres: biuro@megaelektronik.pl

 

 

Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową www.megaelektronik.pl

Towary w sklepie internetowym są szczegółowo oznaczone. Na stronie internetowej znajdują się między innymi informacje o właściwościach towaru, jego cenie. Klient ma możliwość wybrania jednego z aktualnie dostępnych sposobów płatności w części – Wybierz płatność – płatności online lub opłacenia przesyłki przy odbiorze. Uwaga: Płatność przy odbiorze nie jest możliwa w przypadku wyboru odbioru towaru w siedzibie firmy.

Klient potwierdza złożenie zamówienia poprzez kliknięcie przycisku „Kup Teraz”.

 

Jeśli Klient wybrał płatność online, po dokonaniu płatności jest przekierowywany do strony potwierdzającej złożenie zamówienia, z której może kontynuować zakupy lub przejść do podsumowania zamówienia.

 

Niezwłocznie po złożeniu zamówienia, na adres poczty elektronicznej Klienta, podany w danych logowania, przesłany zostanie e-mail potwierdzający złożenie zamówienia. W treści tej wiadomości Klient otrzyma zindywidualizowany numer zamówienia, którego podanie umożliwia m.in. ustalenie stanu realizacji zamówienia.

 

Megaelektronik Sp. z o.o. może kontaktować się z Klientem na podany przez Klienta adres e-mail lub telefonicznie, na wskazany przez Klienta numer telefonu kontaktowego, w celu wyjaśnienia wątpliwości, potwierdzenia złożenia zamówienia lub we wszelkich innych kwestiach związanych z zamówieniem. 

 

Ceny na stronie sklepu internetowego podawane w złotych polskich są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT.

Do ceny towaru doliczany jest koszt przesyłki, którego wysokość uzależniona jest od wybranej formy dostawy i płatności.

 

Dostępność zamówionych towarów

Wszystkie towary oferowane w sklepie internetowym są towarami dostępnymi.

W wyjątkowych sytuacjach np. w przypadku równoczesnego złożenia zamówienia na ten sam towar przez wielu Klientów, może zdarzyć się, że towar nie będzie dostępny. W takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany o braku możliwości zrealizowania zamówienia.

W karcie produktu udostępniana jest pełna informacja o zakresie danych technicznych

W przypadku braku danego towaru w magazynie lub niemożności zrealizowania zamówienia z innego powodu, Klient zostanie o tym poinformowany poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie. W szczególnie uzasadnionych przypadkach Megaelektronik Sp. z o.o. może odmówić zawarcia umowy sprzedaży w celu ochrony swoich dóbr.

 

Dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski. 

W przypadku wybrania sposobu płatności „za pobraniem”, zamówienie zostaje przekazane do realizacji bezpośrednio po jego złożeniu. W przypadku wyboru jednego ze sposobów płatności online, zamówienie zostaje przekazane do realizacji po potwierdzeniu wpływu należności za zamówiony towar.

Czas dostawy może ulec wydłużeniu w okresach wyprzedaży lub akcji specjalnych.

 

UWAGA: W przypadku wyboru jako formy płatności, jednej z aktualnie dostępnych płatności online realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpływie 100% należności za zamówienie, od tego też momentu należy liczyć termin, w ciągu którego towar zostanie przekazany Klientowi.

 

Dostarczaniem zamówień zajmuje się wybrana przez Megaelektronik Sp. z o.o.  firma kurierska.

Przelew: dostępne są wyłącznie przelewy online dokonane przy użyciu wybranej przez Klienta metody płatności tj. serwisu jednego z partnerów Megaelektronik S. z o.o.. Po dokonaniu wyboru Klient zostaje w sposób bezpieczny przekierowany na stronę wybranego przez siebie operatora płatności. Operacja płatnicza dokonywana jest pomiędzy Klientem, a wybranym operatorem płatności.

Karta płatnicza: w przypadku, gdy Klient jest posiadaczem karty umożliwiającej dokonywanie płatności w Internecie (o tym, czy dana karta spełnia ten warunek należy upewnić się w banku, który ją wydał),

 

Operacja płatnicza dokonywana jest pomiędzy Klientem a operatorem posiadanej przez Klienta karty. 

Informacje umieszczone na stronie internetowej sklepu www.megaelektronik.pl nie stanowią oferty zawarcia umowy w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego, co oznacza między innymi, że Megaelektronik Sp. z o.o.  może odmówić zawarcia umowy w szczególnie uzasadnionych przypadkach, zwłaszcza w celu ochrony swoich dóbr.

 

Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i płatności 

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny (tzw. zwrot towaru).

Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dnia od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie towaru lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient składa  jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w jeden ze wskazanych sposobów  przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@megaelektronik.pl lub formularz RMA

Uwaga! Każdy ze sposobów przesłania oświadczenia jest dopuszczalny i wszystkie są równorzędne pod względem skuteczności. Zalecamy jedynie korzystanie z formularza  RMA

 

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, Megaelektronik Sp. z o.o. zwraca Klientowi otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia towaru do Klienta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Megaelektronik Sp. z o.o.), nie później niż 14 dni od dnia, w którym Megaelektronik Sp. z o.o.  został poinformowana o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży

 

Zwrot należności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie - na przykład w przypadku zwrotu do punktu  stacjonarnego sprzedawca może zaproponować zwrot należności w gotówce, na co Klient może, ale nie musi wyrazić zgodę. W każdym przypadku Klient nie poniesie żadnych opłat w związku ze zwrotem należności w inny sposób niż sposób zapłaty za towar.

 

Megaelektronik Sp. z o.o. może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania i sprawdzenia zwracanej rzeczy.

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy